Dziupla prymasa Kowalczyka

Byłego prymasa Kowalczyka praktycznie znają wszyscy. Po ujawnieniu szokujących informacji na temat kardynała Dziwisza i tego w jaki sposób tuszował skandale pedofilskie w Kościele, były nuncjusz i prymas abp Józef Kowalczyk zapadł się pod ziemię. Nie jest widziany tutaj w naszym kraju, a jak już przyjeżdża to tylko nieliczni wiedzą gdzie się bezpośrednio udaje. Dziennikarze łapią się za głowę i zastanawiają się gdzie były prymas ma swoje kwatery – tutaj w Polsce. Jest nieuchwytny. Jaka jest dziupla prymasa Kowalczyka? Ujawniamy!

Płatny dostęp do artykułu

Dalszy ciąg artykułu w Sekcji Premium.
Zakup dostęp w kwocie 5 PLN dzięki szybkim płatnościom Przelewy24.pl, aby odblokować funkcję Premium i przeczytać cały artykuł.
Sekcja Treści Premium zawiera również dane szczegółowe, których nie zawarto w wersji bezpłatnej.
Są to m.in imiona konkretnych osób, funkcje jakie sprawują, bliższe informacje, zdjęcia niepublikowane nigdzie wcześniej i inne.
Odblokuj treść Premium

Czas czytania artykułu: 2 minuty

Thomas Blake

Thomas Blake urodził się 8.XII.1989r. W 2015 roku nakładem wydawnictwa "Novae Res" ukazała się jego pierwsza książka - "Ostatni Rekrut". W przygotowaniu kolejna jego książka - "The Note". Od kilku lat właściciel firmy IT oraz dwóch sklepów internetowych. Doskonały z informatyki i programowania. Były kleryk warmińskiego seminarium duchownego. Ukazuje brudne tajemnice Kościoła, skandale, których nie powinny ujrzeć światła dziennego.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze