Jak byłem sponsorem pokazu mody Heart Fashion

Jako, że moją pasją jest projektowanie stron internetowych, od pamiętnych czasów tą pracę wykonuje. Wykonałem ją także będąc klerykiem w seminarium i wykonuje nadal. Ja to po prostu kocham robić od dziecka! Ciągle się rozwijam, ciągle odkrywam coś nowszego. Przekuwa to się na rozwój jak i również prestiż, ponieważ bywam tam gdzie inni mogliby tylko pomarzyć.

I tak pewnego cudownego dnia przydarzyła mi się okazja aby wziąć udział w Gali Pokazu Mody dla Młodych Projektantów Mody Heart Fashion w Poznaniu i to uwaga – aż dwukrotnie! Sytuacja przydarzyła się kilka lat temu, ponieważ realizowałem stronę internetową dla tego wydarzenia i w ramach “podziękowania” zaproponowano mi, aby wystąpić jako “sponsor” Gali. Było to niesamowite wyróżnienie i zaszczyt móc brać w czymś takim udział. Rok później także zostałem doceniony, ale tym razem wybrałem patronat medialny nad pokazem mody tym razem w innym miejscu i w innym terminie.

Wydarzenie Heart Fashion odbyło się w Termach Maltańskich w Poznaniu dnia 14 września 2013 roku – pierwsza edycja w której brałem udział.

Po raz drugi udział wziąłem dopiero w 2015 roku (zdjęcie główne).

Czas czytania artykułu: 2 minuty

Thomas Blake

Thomas Blake urodził się 8.XII.1989r. W 2015 roku nakładem wydawnictwa "Novae Res" ukazała się jego pierwsza książka - "Ostatni Rekrut". W przygotowaniu kolejna jego książka - "The Note". Od kilku lat właściciel firmy IT oraz dwóch sklepów internetowych. Doskonały z informatyki i programowania. Były kleryk warmińskiego seminarium duchownego. Ukazuje brudne tajemnice Kościoła, skandale, których nie powinny ujrzeć światła dziennego.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze