Jak byłem sponsorem pokazu mody Heart Fashion

Dostęp bezpłatny

Jako, że moją pasją jest projektowanie stron internetowych, od pamiętnych czasów tą pracę wykonuje. Wykonałem ją także będąc klerykiem w seminarium i wykonuje nadal. Ja to po prostu kocham robić od dziecka! Ciągle się rozwijam, ciągle odkrywam coś nowszego. Przekuwa to się na rozwój jak i również prestiż, ponieważ bywam tam gdzie inni mogliby tylko pomarzyć.

I tak pewnego cudownego dnia przydarzyła mi się okazja aby wziąć udział w Gali Pokazu Mody dla Młodych Projektantów Mody Heart Fashion w Poznaniu i to uwaga – aż dwukrotnie! Sytuacja przydarzyła się kilka lat temu, ponieważ realizowałem stronę internetową dla tego wydarzenia i w ramach “podziękowania” zaproponowano mi, aby wystąpić jako “sponsor” Gali. Było to niesamowite wyróżnienie i zaszczyt móc brać w czymś takim udział. Rok później także zostałem doceniony, ale tym razem wybrałem patronat medialny nad pokazem mody tym razem w innym miejscu i w innym terminie.

Wydarzenie Heart Fashion odbyło się w Termach Maltańskich w Poznaniu dnia 14 września 2013 roku – pierwsza edycja w której brałem udział.

Po raz drugi udział wziąłem dopiero w 2015 roku (zdjęcie główne).

👁 Ten wpis został przeczytany 261 razy.

☕ Szacowany czas czytania: 2 min.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *