Na jak bardzo aktualny film trafiłem czyli Jack Ryan 3

Ostatni tydzień był zupełnie wyjęty z życia prywatnego. Miałem mnóstwo pracy związanej z wdrożeniem nowej unijnej dyrektywy “Omnibus” dla E-commerce i uaktualnieniem regulaminów dla moich dotychczasowych stałych klientów w ich sklepach internetowych. Nie dziwię się, że moje portfolio pęka w szwach a nowi klienci ciągle przychodzą. Ale musiałem odpocząć, odkładając sprawy firmowe na bok.

3 dni poświęciłem na Amazon Prime i nadrobienie zaległości w oglądaniu seriali. Los padł na serial, który od dawna chciałem obejrzeć, ale jakoś nie miałem okazji. Ale okazja się znalazła. I zamiast jednego odcinka od razu pochłonąłem aż 3 sezony liczące 8 odcinków w każdym sezonie.

Trochę godzin mi to zajęło, ale nie narzekałem. Jednak co do serialu się nie myliłem. Czytając dawniej książki autora, na podstawie którego dziś można oglądać znakomity serial “Jack Ryan” miałem okazję dogłębnie poznać tego sławnego analityka. Serial składający się z 3 sezonów a 4 ma powstać jako już ten ostatni był bardzo dobry, chociaż oceny zbierał “takie sobie”. Ale mi osobiście się podobał.

Nie będę tutaj za dużo spoilerował co się wydarzyło w każdym odcinku, ale jak mamy w obsadzie takich bohaterów jak John Krasinski, Wendell Pierce (którego można poznać także w serialu “W garniturach”) oraz Michael Kelly (który fenomenalnie zagrał w House of Cards) to będzie się działo…

I działo się od cholery. Poprzez dynamiczną akcję, zaskakujące zwroty akcji, fajne dialogi, czasem dobre żarty sprawiały, że miło się spędzało na oglądaniu tych trzech sezonów serialu.

I wiem, że 4 ostatni sezon też będzie doskonały.

 

Czas czytania artykułu: 2 minuty

Thomas Blake

Thomas Blake urodził się 8.XII.1989r. W 2015 roku nakładem wydawnictwa "Novae Res" ukazała się jego pierwsza książka - "Ostatni Rekrut". W przygotowaniu kolejna jego książka - "The Note". Od kilku lat właściciel firmy IT oraz dwóch sklepów internetowych. Doskonały z informatyki i programowania. Były kleryk warmińskiego seminarium duchownego. Ukazuje brudne tajemnice Kościoła, skandale, których nie powinny ujrzeć światła dziennego.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze