Na jak bardzo aktualny film trafiłem czyli Jack Ryan 3

Dostęp bezpłatny

Ostatni tydzień był zupełnie wyjęty z życia prywatnego. Miałem mnóstwo pracy związanej z wdrożeniem nowej unijnej dyrektywy “Omnibus” dla E-commerce i uaktualnieniem regulaminów dla moich dotychczasowych stałych klientów w ich sklepach internetowych.

Nie dziwię się, że moje portfolio pęka w szwach a nowi klienci ciągle przychodzą. Ale musiałem odpocząć, odkładając sprawy firmowe na bok.

3 dni poświęciłem na Amazon Prime i nadrobienie zaległości w oglądaniu seriali. Los padł na serial, który od dawna chciałem obejrzeć, ale jakoś nie miałem okazji. Ale okazja się znalazła. I zamiast jednego odcinka od razu pochłonąłem aż 3 sezony liczące 8 odcinków w każdym sezonie.

Trochę godzin mi to zajęło, ale nie narzekałem. Jednak co do serialu się nie myliłem. Czytając dawniej książki autora, na podstawie którego dziś można oglądać znakomity serial “Jack Ryan” miałem okazję dogłębnie poznać tego sławnego analityka. Serial składający się z 3 sezonów a 4 ma powstać jako już ten ostatni był bardzo dobry, chociaż oceny zbierał “takie sobie”. Ale mi osobiście się podobał.

Nie będę tutaj za dużo spoilerował co się wydarzyło w każdym odcinku, ale jak mamy w obsadzie takich bohaterów jak John Krasinski, Wendell Pierce (którego można poznać także w serialu “W garniturach”) oraz Michael Kelly (który fenomenalnie zagrał w House of Cards) to będzie się działo…

I działo się od cholery. Poprzez dynamiczną akcję, zaskakujące zwroty akcji, fajne dialogi, czasem dobre żarty sprawiały, że miło się spędzało na oglądaniu tych trzech sezonów serialu.

I wiem, że 4 ostatni sezon też będzie doskonały.

👁 Ten wpis został przeczytany 208 razy.

☕ Szacowany czas czytania: 2 min.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *