Nowi klienci sami przychodzą…

Proście, a będzie Wam dane

Kiedyś parę ładnych lat temu musiałem walczyć o każdego nowego klienta. Dziś patrząc z perspektywy czasu i tego ile osiągnąłem dzięki mojej determinacji, dążeniu do doskonałości i bycia jeszcze lepszym niż kiedyś mogę z całą stanowczością powiedzieć, iż klienci do mnie sami dzwonią, sami mnie wybierają i sami się interesują.

Z tego powodu chciałbym z tego miejsca podziękować pewnym osobom, które się do tegoż przyczyniły. Bo nie było by mojego sukcesu na polu własnej działalności gospodarczej, dwóch sklepów internetowych, paru set klientów na strony/sklepy internetowe bez zaangażowania moich dobrych znajomych – mam tu na myśli tych łajdaków, sukinsynów w koloratkach, o których powstaje książka “The Note” i która ujrzy światło dzienne prędzej, niż się tego pewne osoby spodziewają.

Dziękuje Ci Krzysztofie P, dziękuje tobie Marcinie K i dziękuje tobie drugi Krzysztofie L, że obraliście strategię usunięcia mnie parę lat temu z warmińskiego seminarium duchownego. Patrząc teraz na Wasze gęby chce mi się tylko śmiać, iż takie imbecyle zostały wyświęcone i posługują wśród ludzi.

Ja sobie w duchu dziękuje, że kiedyś wysłałem email do następcy śp. ks. Władysława Nowaka i opisałem kilku osobników w szerokim emailu. Jak mnie słuchy dochodzą, Ci sami nie dostali dopuszczeni do święceń. Przypadek? Ja bym się z tym mocno kłócił… No ale cóż zrobić….

Ci, którzy ośmieszali, obrażali, wyzywali są teraz pasterzami ludu. Aż strach się bać jak ich Bóg oceni jak dostąpią kiedyś Nieba (jeśli dostąpią, ale wszystko wskazuje, iż to nie nastąpi).

Czas czytania artykułu: 2 minuty

Thomas Blake

Thomas Blake urodził się 8.XII.1989r. W 2015 roku nakładem wydawnictwa "Novae Res" ukazała się jego pierwsza książka - "Ostatni Rekrut". W przygotowaniu kolejna jego książka - "The Note". Od kilku lat właściciel firmy IT oraz dwóch sklepów internetowych. Doskonały z informatyki i programowania. Były kleryk warmińskiego seminarium duchownego. Ukazuje brudne tajemnice Kościoła, skandale, których nie powinny ujrzeć światła dziennego.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze