Przekop Mierzei i kapłan który nie powinien się tam pojawić…

Oczywiście z pompą w ten weekend otwarto przekop Mierzei Wiślanej. W sobotę na uroczystym otwarciu nie mogło oczywiście zabraknąć polskich duchownych w osobie księdza biskupa, którego chyba najbardziej cenię z całej archidiecezji – bp. elbląskiego ks. Jacka Jezierskiego, a także tajemniczego gościa – także osobę duchowną, na którą Watykan nałożył dość surową karę braku udziału w jakichkolwiek celebracjach.

Ale ten człowiek zagrał na nosie Watykanowi i jednak parę słów do mikrofonu powiedział. I oto proszę. To przykład bezkarności. Człowiek, który został odsunięty przez Stolicę Piotrową, nagle się zjawia.

Doskonale pasuje do powyższej informacji poniższy fragment serialu “Nowy Papież” z 2020 roku. Wybitny serial. Dużo przemyśleń. Warto obejrzeć.

Czas czytania artykułu: 1 minuta

Thomas Blake

Thomas Blake urodził się 8.XII.1989r. W 2015 roku nakładem wydawnictwa "Novae Res" ukazała się jego pierwsza książka - "Ostatni Rekrut". W przygotowaniu kolejna jego książka - "The Note". Od kilku lat właściciel firmy IT oraz dwóch sklepów internetowych. Doskonały z informatyki i programowania. Były kleryk warmińskiego seminarium duchownego. Ukazuje brudne tajemnice Kościoła, skandale, których nie powinny ujrzeć światła dziennego.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
Dariusz
Dariusz
4 miesięcy temu

Jesteś wielkim erudytą!
Super, oby tak dalej. Prawda niech wygrywa. Wiele przemyslen.