Tajemniczy telefon z stolicy

Zadzwonił do mnie z Warszawy pewien kolega i poinformował mnie, “że Ci którzy dążą na szczyt nie mogą liczyć na litość. Jest tylko jedna zasada. Polujesz albo giniesz…”. Dziś chciałbym Wam przedstawić pewne szokujące statystyki wejść na moje artykuły. Chyba nie zdawałem sobie sprawy, że będą aż tak poczytne wśród ludności cywilnej zamieszkującej Polskę.

Po tych statystykach wiem, że najnowsza moja książka The Note, która będzie promowana nie na jednym kanale, nie na dwóch ale na wielu kanałach sprzedażowych – będzie czymś, czym niektóre osoby będą zachwycone bo od dawna do tego zmierzały. Chodzi mianowicie o popularność, brylowanie na ściankach w sutannie i uśmiechanie się do błysku fleszy.

Post, który wzbudzał największą sensację został wypromowany i poniżej zamieszczam wyniki. Do rzeczy:

  • Liczba osób które zwróciły uwagę na post w mediach społecznościowych: 6888 osób
  • Liczba osób które weszły w interakcję i odwiedziły blog i z pewnością przeczytały artykuł: 1327 osób.
  • Liczba która skomentowała: 1 osoby.
  • Liczba reakcji na post w postaci polubień, emotek itp: 9 osób.

Proszę Państwa! To dobitnie pokazuje, że żaden nie jest bezkarny w Kościele Katolickim. I prawdopodobnie będzie to największy bestseller, ponieważ ludzie uwielbiają o tym czytać (wskazuje na poniższe statystyki).

 

Czas czytania artykułu: 2 minuty

Thomas Blake

Thomas Blake urodził się 8.XII.1989r. W 2015 roku nakładem wydawnictwa "Novae Res" ukazała się jego pierwsza książka - "Ostatni Rekrut". W przygotowaniu kolejna jego książka - "The Note". Od kilku lat właściciel firmy IT oraz dwóch sklepów internetowych. Doskonały z informatyki i programowania. Były kleryk warmińskiego seminarium duchownego. Ukazuje brudne tajemnice Kościoła, skandale, których nie powinny ujrzeć światła dziennego.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze