Bardzo dobrze umiem w sociale

Drodzy Czytelnicy mojego bloga autorskiego. Bloga założyłem nie tylko po to, aby opowiadać moją przeszłą już historię o moim życiu jako kleryk seminarium duchownego, grzeszkach dzisiejszego kapłana jak i innych dostojników kościelnych. Blog powstał również aby pisać o tym jakie mam plany na przyszłość, o mojej teraźniejszości, o książce THE NOTE która już się tworzy i z pewnością prędko ujrzy światło dzienne. Na moim blogu będę również nauczał tego w czym jestem najlepszy – czyli o programowaniu o marketingu i nie tylko. Ostatnia realizacja dla Ministerstwa Obrony Narodowej uświadomiła mi, że jestem niezły w tym co robię i umiem dopiąć nawet szczytów. Fakt faktem ciągle się uczę czegoś nowego, ale ta nauka nie idzie w las. 

Marketing bloga

Blog będzie się rozwijał. Artykuły, które już są opublikowane są już puszczane w Polskę, przez różnego rodzaju reklamy na Google Ads, Facebook Ads. Tak samo będzie również wyglądała niedaleka przyszłość promocji książki THE NOTE, w której poruszam dość istotne wątki. Również i książkę planuje dość mocno wypromować, dzięki współczesnym możliwościom marketingowym. Więc Ci, którzy myślą, że pozostaną nieuchwytni lekko mogą się zdziwić…

Dostęp do artykułów płatny jak i darmowy

Za kilkanaście dni wprowadzam możliwość subskrypcji niektórych dość ważnych dla mnie artykułów na blogu poprzez jednorazową opłatę jak i poprzez model członkostwa w subskrypcji tygodniowej. Jest to na tyle istotne, iż posiadam dość dużo nierozwiązanych jeszcze spraw z przeszłości, które muszą być ujawnione. Niestety muszę się przyznać w opcji płatnej będzie możliwość zobaczenia konkretnie kogo umieszczam w danym artykule.

Zmiany na blogu, które już widać

Blog się rozwija i nie da się tego ukryć. Możecie już zobaczyć, że moja ulubiona żaba gości w każdym już artykule i zlicza ilość komentarzy. Dlatego również proszę o to, aby żaba była wciąż zadowolona z wyników dyskusji.

Czas czytania artykułu: 2 minuty

Thomas Blake

Thomas Blake urodził się 8.XII.1989r. W 2015 roku nakładem wydawnictwa "Novae Res" ukazała się jego pierwsza książka - "Ostatni Rekrut". W przygotowaniu kolejna jego książka - "The Note". Od kilku lat właściciel firmy IT oraz dwóch sklepów internetowych. Doskonały z informatyki i programowania. Były kleryk warmińskiego seminarium duchownego. Ukazuje brudne tajemnice Kościoła, skandale, których nie powinny ujrzeć światła dziennego.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
włóczykij
włóczykij
5 miesięcy temu

Największa frajda z umieszczenia żaby. Świetnie to wygląda!

Benn
Benn
5 miesięcy temu

Do dzieła!